Liquid Technologies – producent środków do czyszczenia klimati i wentylacji
Sikdowa kategoria
Sikdowy opis

Nasza firma istnieje na rynku od wielu lat, zajmując się dostarczaniem profesjonalnej chemii, która ma zastosowanie w czyszczeniu klimatyzacji oraz wentylacji. W ofercie posiadamy dwie linie produktów HVAC Extremal oraz HVAC Internal.

Środki do czyszczenia klimatyzacji

Środki do czyszczenia klimatyzacji fot.1

Każda z tych linii ma inne zastosowanie. Linia External zaprojektowana jest do czyszczenia zewnętrznych jednostek klimatyzacji oraz wentylacji, natomiast Internal to linia przeznaczona do czyszczenia wewnętrznych jednostek klimatyzacji. Dzięki takiej różnorodności produktów jesteśmy przekonani, że każdy może w naszej ofercie znaleźć najlepsze produkty, które spełnią jego oczekiwania.

Środki do czyszczenia klimatyzacji

Środki do czyszczenia klimatyzacji fot.2

W naszych szeregach pracuje wielu doświadczonych specjalistów, którzy potrafią nie tylko podołać zaprojektowaniu czy też produkcji najlepszych środków chemicznych, ale także potrafią pomóc w wyborze najlepszych rozwiązań. Poza zakupem produktów umożliwiamy także podjęcie współpracy z nami jako autoryzowany partner dystrybucji. Współpraca z nami na każdym polu to czysta przyjemność.

Liquid Technologies sp. z o.o.

Sikdowa strona internetowa
Sikdowy nr. telefonu wytwórni
571380888
Sikdowa siedziba wytwórni
ul. Józefa Chełmońskiego 12 51-630 Wrocław
Sikdowy NIP
8982237296
Sikdowy REGON
368412743