WinRol Rolety i Żaluzje

WinRol Rolety i Żaluzje
Sikdowa nazwa wytwórni: WinRol Rolety i Żaluzje
Sikdowa kategoria:
Sikdowy opis:

Działająca na wrocławskim rynku firma Winrol zajmuje się sprzedażą oraz profesjonalnym montażem systemów przeciwsłonecznych oraz wykończenia wnętrz. Oferuje swoim klientom wiele nieszablonowych produktów z najnowszych kolekcji. Wszystkie produkty będące w ofercie Winrol są najwyższej jakości. Każdy produkt oraz usługa oferowana przez firmę Winrol posiada gwarancję na 2 lata. Dodatkowo firma świadczy usługę serwisu pogwarancyjnego. Ogromne doświadczenie i znajomość rynku sprawia, że firma zaprasza do współpracy jedynie najlepszych producentów. Dzięki temu każdy klient ma pewność, że każdy produkt, który do niego trafia, jest wykonany z ogromną starannością.

Firma ma w swojej ofercie wszystkie niezbędne rolety i żaluzje, które idealnie sprawdzą się w mieszkaniach, domach lub biurach. Produkty te wykonane są z różnych materiałów, dzięki czemu można je indywidualnie dopasować do każdego pomieszczenia. Oprócz żaluzji i rolet klienci znajdą tutaj również: maty, moskitiery oraz rolety zewnętrzne. Pracownicy firmy Winrol są odpowiednio wyszkoleni, dzięki czemu mogą dokonywać potrzebnych pomiarów oraz montażu systemów przeciwsłonecznych. Wszystkie produkty wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta.

Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala firmie Winrol na szybkie realizowanie każdego zamówienia z zachowaniem należytej jakości dostarczanych produktów i wykonywanych usług. To wszystko sprawia, że z usług firmy skorzystało już wiele osób oraz przedsiębiorstw działających we Wrocławiu i okolicy.

Sikdowa strona internetowa: Rolety WinRol
Sikdowy nr. telefonu wytwórni: 506276482
Sikdowa siedziba wytwórni: Al. gen. Józefa Hallera 78/2a 53-324 Wrocław
Sikdowy NIP: 8982119415
Sikdowy REGON: 022023461
  • WinRol Rolety i Żaluzje
  • WinRol Rolety i Żaluzje
  • WinRol Rolety i Żaluzje
  • WinRol Rolety i Żaluzje